+380 (44) 585 74 68

В Апараті Верховної Ради України відбувся тренінг «Сучасні технології ефективної актуалізації контенту в мережі Інтернет

Серію навчальних тренінгів, ініційованих Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради, провів Центр Розвитку Бізнес Технологій в рамках освітніх ініціатив Intel за підтримки Представництва Світового Банку в Україні. Метою тренінгів було підвищення рівня володіння та використання сучасних інформаційних технологій у сфері зв’язків з громадськістю.

Під час роботи за третім модулем Програми навчання його учасники, зокрема, ознайомилися з сучасними способами та вимогами до відображення інформації, програмами створення ментальних карт та інфографіки, графічних онлайн-редакторів, сервісів для спільної візуалізації, створення та обробки відео тощо.

 

 

Співробітники Апарату також дізналися під час тренінгу, як захищати інтелектуальну власність на публікації в інтернет, що таке авторське право при використанні чужих публікацій, як розміщувати матеріали у мережі (документи, зображення, відео, тощо) та використовувати опубліковані матеріали на власних онлайн-ресурсах, як зберігати та обмінюватися інформацією, як спільно працювати з документами та багато іншого.

Працюючи у малих групах та індивідуально, учасники тренінгу засвоїли практику використання, створення й редагування контенту, збереження закладок на корисні ресурси та обмін ними.

Сертифікати про участь у тренінгу за програмою “Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників Апарату Верховної Ради України” отримали співробітники Інформаційного управління та інших підрозділів Апарату українського парламенту.

 

 

Найближчим часом навчання буде продовжено. Співробітникам Апарату Верховної Ради будуть запропоновані тренінги «ІКТ-Інструменти і стратегії для підвищення соціальної активності у громадських організаціях», «Кібербезпека у державних органах» та багато інших

Проект «Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників апарату Верховної Ради України» – це спільна ініціатива корпорації Intel та Світового Банку, спрямована на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці представників державних органів та громадськості.

Проект реалізовується у кілька етапів та передбачає організацію і проведення досліджень, навчання і консультування персоналу, здійснення моніторингу та коригування одержаних результатів.

Координує проект громадська організація «Центр розвитку бізнес-технологій».

 

Intel (NASDAQ: INTC) робить реальними дивовижні можливості майбутнього. Інновації Intel розширюють використання комп’ютерних обчислень у персональних  пристроях, корпоративних серверах та хмарних  середовищах,  роблять Інтернет речей більш «розумним» і розвиненим , допомагають забезпечити   захист нашого цифрового життя. Результати роботи більше 100 тис. співробітників корпорації трансформують бізнес, підтримують нові відкриття і покращують можливості людей. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті www.intel.ua/pressroom та на http://www.intel.ua/.

Додаткова інформація про освітні ініціативи Корпорації в Україні – на сайті http://www.iteach.com.ua/