+380 (44) 585 74 68

У Верховній Раді відбувся тренінг “Правила безпечного використання ІТ”

У Верховній Раді відбувся тренінг “Правила безпечного використання ІТ”

У Верховній Раді України пройшов шостий тренінг проекту “Підвищення рівня ІКТ- компетентності співробітників Апарату Верховної Ради України“, спільної ініціативи корпорації Intel та представництва Світового Банку в Україні, спрямованої на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці співробітників Апарату Верховної Ради України та громадськості.

Мета тренінгу «Правила безпечного використання ІТ» – надати співробітникам Апарату українського Парламенту уявлення про сучасні загрози, види кібератак та базові навички протидії їм.

Тренінг було розроблено та проведено у співпраці з компанією Bakotech, яка є партнером корпорації Intel в Україні

Під час заходу було розглянуто широкий спектр аспектів – починаючи від вибору паролю і закінчуючи порадами стосовно поведінки у різних соціальних мережах.

Зокрема, розглядалися питання вразливості людей (вступ у соціальну інженерію), особливостей роботи електронних пристроїв, видів розповсюджених атак (фішинг, несанкціонований доступ, крадіжка облікових даних тощо), детального аналізу атак на українські організації та державні структури, та багато іншого.

Присутні отримали рекомендації та практичні поради у застосуванні під час вибору паролів,  пошуку інформації в Інтернет, користування електроною поштою, зберігання та публікації документів, роботи з прикладними програмами, використання чужих систем та спілкування у соціальних мережах.

Проект «Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників Апарату Верховної Ради України» реалізовується громадською організацією «Центр розвитку бізнес технологій» в рамках співробітництва з корпорацією Intel та за сприяння представництва Світового Банку в Україні у кілька етапів та передбачає організацію та проведення досліджень, навчання і консультування персоналу, здійснення моніторингу та коригування одержаних результатів.

intel-logoIntel (NASDAQ: INTC) робить реальними дивовижні можливості майбутнього. Інновації Intel розширюють використання комп’ютерних обчислень у персональних пристроях, корпоративних серверах та хмарних середовищах, роблять Інтернетречей більш «розумним» і розвиненим , допомагають забезпечити захист нашого цифрового життя. Результати роботи більше 100 тис. співробітників корпорації трансформують бізнес, підтримують нові відкриття і покращуютьможливості людей. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті www.intel.ua/pressroom та на http://www.intel.ua. «Додаткова інформація про освітні ініціативи Корпорації Intel – на сайті iteach.com.ua

BAKOTECHМіжнародна Група компаній БАКОТЕК – один із лідерів у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції, що працює на ринках України (головний офіс), СНД, країн Балтії, Східної Європи та Грузії. Рішення провідних світових IT-виробників у дистриб’юторському портфелі дозволяють BAKOTECH пропонувати сучасні і високоякісні розробки в сфері IТ з професійною «до» і «пост» продажною підтримкою.

world-bankСвітовий банк є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги країнам, що розвиваються,  по всьому світу. Організація складається з п’яти унікальних організацій розвитку, що управляються країнами-членами. У центрі Стратегії партнерства Світового банку з Україною є питання кращого впровадження проектів, а такою ставиться мета зміцнення діалогу між державою, громадянами і бізнесом. Нинішній кредитний портфель інвестиційних проектів Банку в Україні складається з 10 операцій на загальну суму 3.1 млрд. дол. США. Відтоді, як Україна стала членом Світового банку в 1992 році, загальна сума зобов’язань Банку перед Україною щодо фінансування 70 проектів і програм становить  близько 12 млрд. дол. США.

btdcЦРБТ – незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах. З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» ( Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ став офіційним партнером корпорації Intel в Україні.