+380 (44) 585 74 68

Працівники Апарату Українського парламенту засвоїли професійні навички роботи в медіасередовищі YouTubе

Працівники Апарату Українського парламенту засвоїли професійні навички роботи в медіасередовищі YouTubе

В рамках проекту “Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників апарату Верховної Ради України”, спільної ініціативи корпорації Intel та представництва Світового Банку в Україні, спрямованої на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці співробітників Апарату Верховної Ради України та громадськості. відбувся тренінг “Робота в медіа середовищі YouTubе”.

Захід ініційовано Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України. Його було проведено громадською організацією Центр Розвитку Бізнес Технологій за підтримки корпорації Intel та представництва Світового банку в Україні. По завершенні навчання учасники отримали відповідні сертифікати.

На тренінг було запрошено співробітників різних підрозділів Апарату Верховної Ради України та секретаріатів комітетів Верховної Ради

Тренінг проведено досвідченим тренером Антоніною Букач

Учасникам було продемонстровано особливості інтерфейсу YouTube та приклади успішних каналів. Було проведено демонстрацію алгоритму обробки відео засобами відеоредактора YouTube та продемонстровано особливості організації вебінарів, стрімів. Учасники тренінгу вивчили можливості YouTube зі створення й редагування відео слайд-шоу.

Під час групової роботи учасники тренінгу отримали навички запису прямої трансляції, налаштування каналу, запису прямого ефіру виступу групи та публікації відео в онлайн-спільноті, обробки відео та багато іншого.

За словами присутніх, ці навички є вкрай необхідними для актуалізації методів роботи щодо висвітлення діяльності парламенту та його комітетів. Зокрема, отримані під час тренінгу знання дозволять створювати відеофайли засідань комітетів та інших заходів, які відбуваються у Верховній Раді, та оперативно – а подекуди в режимі реального часу –  поширювати таку інформацію в Youtubе та соціальних мережах. Це, безумовно, підвищить якість висвітлення діяльності парламентських структур та дозволить розповсюджувати відповідну інформацію серед якомога ширшого кола споживачів.

 


Intel (NASDAQ: INTC) робить реальними дивовижні можливості майбутнього. Інновації Intel розширюють використання комп’ютерних обчислень у персональних пристроях, корпоративних серверах та хмарних середовищах, роблять Інтернетречей більш «розумним» і розвиненим , допомагають забезпечити захист нашого цифрового життя. Результати роботи більше 100 тис. співробітників корпорації трансформують бізнес, підтримують нові відкриття і покращуютьможливості людей. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті http://www.intel.ru/pressroom та на http://www.intel.ua/. «Додаткова інформація про освітні ініціативи Корпорації Intel – на сайті iteach.com.ua

Світовий банк є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги країнам, що розвиваються, по всьому світу. Організація складається з п’яти унікальних організацій розвитку, що управляються країнами-членами. У центрі Стратегії партнерства Світового банку з Україною є питання кращого впровадження проектів, а такою ставиться мета зміцнення діалогу між державою, громадянами і бізнесом. Нинішній кредитний портфель інвестиційних проектів Банку в Україні складається з 10 операцій на загальну суму 3.1 млрд. дол. США. Відтоді, як Україна стала членом Світового банку в 1992 році, загальна сума зобов’язань Банку перед Україною щодо фінансування 70 проектів і програм становить близько 12 млрд. дол. США.

ЦРБТ – незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах. З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» (Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ став офіційним партнером корпорації Intel в Україні.